Lektoři

Jan Černý

hlavní přednášející, organizace kurzu, Product Owner (pondělí)

Honza je absolvent VŠE i tohoto kurzu. Kurz převzal po Honzovi Mittnerovi před pěti lety. Pracoval 8 let jako Scrum Master, ale dnes má již šestým rokem na starosti oddělení vývoje webových a mobilních aplikací s více jak 100 lidmi. Pomáhá směrovat firmu v technologiích jako je React, Angular, VueJS, elm, Node, PHP ReactNative, SwiftUI či Kotlin. Rád střihá videa a hraje hokejbal.

Kontakt: e-mailLinkedIn

 

 

Tomáš Horáček

hlavní cvičící (úterý)

Tomáš je webový i mobilní vývojář s více než 10ti lety zkušeností, který si prošel technologiemi jako je Python, React, NodeJS, elm, ReactNative či SwiftUI. Ve firmě CN Group funguje jako architekt a vede 8 členný tým. Tomáš má rád UX, hraje v divadle, a rád pořádá dětské tábory.

Kontakt: e-mail

 

 

 

Zdeňka Fialová, Jirka Leinveber, Daniel Němec, Katka Šuláková

Product Owneři (pondělí)

Zdeňka a Jirka jsou zkušení Scrum Masteři s mnoha letou zkušeností. Dan má zkušenosti jako seniorní vývojář v Reactu a elmu. Ve volném čase pomáhá s výukou pro juniory. Kačka i Jirka mají na starosti oddělení webového vývoje s více jak třiceti lidmi. Všichni čtyři jsou studnice na startupové nápady, které se společně s nimi vydáte realizovat.

Kontakt: Jirka , Vašek , Katka, Zdeňka

 

Tereza Schwarzová, Ondřej Kršňák, Honza Macháček

Sekundární cvičící (úterý)

Ondra a Honza jsou fullstack vývojáři v Reactu a Nodu a primárně budou pomáhat Tomášovi při cvičeních zaměřených na backend. Terka je zkušená React vývojářka, která vám ráda pomůže se cvičeními zaměřenými na frontend.

Kontakt: