Lektoři

Jan Černý

hlavní přednášející, organizace kurzu, Product Owner (pondělí)

Honza je absolvent VŠE i tohoto kurzu. Kurz převzal po Honzovi Mittnerovi před pěti lety. Pracoval 8 let jako Scrum Master, ale dnes má již čtvrtým rokem na starosti oddělení vývoje webových a mobilních aplikací s cca 80 lidmi. Pomáhá směrovat firmu v technologiích jako je React, Angular, VueJS, elm, Node, PHP ReactNative, SwiftUI či Kotlin. Rád střihá videa a hraje hokejbal.

Kontakt: e-mailLinkedIn

 

 

Tomáš Horáček

hlavní cvičící (úterý)

Tomáš je webový i mobilní vývojář s více než 10ti lety zkušeností, který si prošel technologiemi jako je Python, React, NodeJS, elm, ReactNative či SwiftUI. Ve firmě CN Group funguje jako architekt a vede 8 členný tým. Tomáš má rád UX, hraje v divadle, a rád pořádá dětské tábory.

Kontakt: e-mail

 

 

Petr Čaněk

hlavní cvičící (úterý)

Petr je webový vývojář s více než 8mi letou zkušeností. Rád pracuje s technologiemi jako je NodeJS, ElasticSearc, GraphQL či React. V poslední době je jeho velikou vášní DevOps a to zejména práce s cloudem v AWS. Ve firmě CN Group funguje jako architekt, vede 8 členný tým a funguje jako DevOps konzultant. Petr je gamer a rád chodí na Comic Con.

Kontakt: e-mail

 

 

 

Jirka Leinveber, Vašek Chromický, Katka Šuláková

Product Owneři (pondělí)

Jirka je seniorní Scrum Master s mnoha letou zkušeností. Vašek má zkušenosti jako senior vývojář a vede vývojový tým v Bonami. Kačka má na starosti oddělení webového vývoje se třiceti lidmi. Všichni tři jsou studnice na startupové nápady, které se společně s nimi vydáte realizovat.

Kontakt: Jirka , Vašek , Katka

 

 

 

 

Lukáš Kadoch, Ondřej Kršňák, Dan Němec

Sekundární cvičící (úterý)

Lukáš i Dan jsou zkušení frontend vývojář. Lukáš našel své zalíbení především v Reactu, kdežto Dan se kromě Reactu zaměřuje poslední roky zejména funkcionálnímu programování v elmu . Oba jsou absolventi tohoto kurzu a rozhodnuli se předávat znalosti dalším z Vás. Ondra je fullstack vývojář v Reactu a Nodu a primárně bude pomáhat Petrovi ve cvičeních zaměřených na backend.

Kontakt: Dan , Lukáš , Ondra